+371 25211729
info@ecobaseini.com

About Us

SIA “ECO Baseini” ir viens no vadošākajiem baseinu uzņēmumiem Eiropas tirgū, kurš strādā kopš 2004.gada un kuri pirmie ieviesa un sāka izgatavot Baltijas tirgū privātus un sabiedriskus Polipropilēna baseinus, pirts kublas pie pirtīm, dārziem, pie mājas pagalmā, kā arī baseinus, kublas telpās utt.,tai skaitā arī uzstāda baseina aprīkojumu un veic baseina servisa darbus.

Polipropilēna baseinu priekšrocības – nav jāizgatavo dzelzbetona baseina kesonu, nav jāveic apmešanas un hidroizolācijas darbi baseina sienām, kā arī šiem baseiniem nav nepieciešama papildus siltumizolācija. Uz betona plātnes tiek montēts hermētisks polipropilēna baseina čaula. Šajā baseina plātnē tiek uzstādīti un hermetizēti visi ieklājumi: baseina skimeri, atpakaļūdens un hidromasāžas baseina sprauslas, baseina dibena izlaišanas sistēma, kā arī baseina apgaismojums, vienvārdsakot – viss, kas ieprojektēts šajā baseinā. Betona ieliešana polipropilēna baseina čaulai notiek praktiski bez veidņu izmantošanas pēc vienkāršotas tehnoloģijas.

Polipropilēns – ekoloģiski tīrs materiāls, nereaģē ar preparātiem, kuri tiek izmantoti baseina ūdens dezinficēšanai un ūdens atīrīšana baseinos. Polipropilēna īpašības un krāsu neietekmē saules stari un gaisa temperatūra: gan augsta, gan arī zema. Baseinus, kuri izgatavoti no polipropilēna, lieliski var ekspluatēt gan telpās, gan arī brīvā dabā. Polipropilēns – tas ir augsto tehnoloģiju materiāls, tāpēc no šī materiāla var izbūvēt jebkuras formas un izmēru baseinus. Salīdzinājumā ar tradicionālajiem dzelzbetona baseiniem, kuri izklāti ar keramiskām vai mozaikas flīzēm, polipropilēna baseini ir divas reizes lētāki, bet to būvniecības laiks – 3 reizes īsāks.

Uzzini cenu savam baseinam!

Aizpildi tāmi un mēs tev 24h laikā nosūtīsim piedāvājumu uz e-pastu!

Nesen paveiktie darbi