+371 25211729
info@ecobaseini.com

AZURE

Sorry, this entry is only available in Latvian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


AZURE tāpat kā CHAMPION ir “econom” klases jumti, jo to ražošanā izmanto plānāku polikarbonātu un ne tik augstas stiprības alumīnija kontrukciju.

Jūs varat izvēlēties no 3 jumta seguma formām – īpaši zema, zema un vidēji augsta, kā arī no 2 veidu polikarbonāta pildījumiem un divām populārākajām alumīnija profilu krāsām. 

AZURE ANGLE ir zemākais baseina jumts no AZURE sērijas, kas apvieno apaļu jumtu un nedaudz ieslīpas sienas. Pateicoties šī modeļa dizainam, jumta segums iegūst graciozu un vienlaikus modernu formu, kas lieliski iekļausies jebkurā dārza ainavā. Materiāla izvēle -3 mm skaidrs, kompakts (caurspīdīgs kā stikls) polikarbonāts ar UV aizsardzību. Divu krāsu alumīnija profilu izvēle – sudraba vai antracīta. Jumta augstums: 0,59 – 0,85 m.  Maksimālais jumta platums: 4,75 m.

AZURE, AZURE COMPACT. Alumīnija profili ir saliekti klasiskā pusapaļā formā, jumts ir universāls lietošanā. Pildījuma izvēle –3 mm skaidra, kompakta (caurspīdīgs kā stikls) vai 8 mm vienas kameras polikarbonāts. Divu krāsu alumīnija profilu izvēle – sudraba vai antracīta. Jumta augstums: 0,95 – 1,55 m.

AZURE FLAT, AZURE FLAT COMPACT. Zema tipa jumts, kas ļauj peldēties baseinā slēgtā stāvoklī. Ideāla dizaina un funkcionalitātes kombinācija! Pildījuma izvēle -3 mm skaidra, kompakta (caurspīdīgs kā stikls) vai 8 mm vienas kameras polikarbonāts. Divu krāsu alumīnija profilu izvēle – sudraba vai antracīta. Jumta augstums: 0,70 – 1,05 m.

Uzzini cenu savam baseinam!

Aizpildi tāmi un mēs tev 24h laikā nosūtīsim piedāvājumu uz e-pastu!

Nesen paveiktie darbi