+371 25211729
info@ecobaseini.com

CHAMPION

Sorry, this entry is only available in Latvian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


CHAMPION tāpat kā AZURE ir tā dēvētie “econom” klases jumti, jo to ražošanā tiek izmantots mazāk izturīgs alumīnija profils un plānāks polikarbonāts. Izvēloties “econom” klases jumtu, īpaši svarīgi ir ievērot, ka šo konstrukciju jumti varētu neizturēt sniega radīto slodzi ziemas periodā, tāpēc nepieciešams īpašu uzmanību pievērst, lai sniega sega tiktu regulāri notīrīta. Ja saimnieks ir gatavs uzņemties rūpi pa savu jumtu, tad arī mūsu platuma grādos, tāpāt kā Skandināvijas valstīs, klientiem ir iespēja izvēlēties šo konstrukciju jumtus. Ņemiet vērā, ka tirgū ir pieejami jumti, kas ir ražoti no vēl plānāka alumīnija profila nekā CHAMPION.

CHAMPION ir pieejams arī ar elektriski darbināmu motoru. Izvēlieties eCHAMPION elektriski darbināmo modeli Jūsu komfortam un ērtībām. Spēcīga, bet tajā pašā laikā klusa motora darbība abās jumta pusēs, ļaus vienmērīgi atvērt un aizvērt baseinu. Motori tiek darbināti ar uzticamām, integrētām baterijām (autonoma sistēma – saules uzlādējamas gēla baterijas), kuras automātiski uzlādē iebūvētie saules kolektori. Sliede ierīkota no vienas baseina puses. Tālvadības pulti aizsargā drošības kods. Padariet savu uzturēšanos pie baseina vēl patīkamāku, izvēloties automātiski bīdāmo eCHAMPION jumtu.

 

Uzzini cenu savam baseinam!

Aizpildi tāmi un mēs tev 24h laikā nosūtīsim piedāvājumu uz e-pastu!

Nesen paveiktie darbi