+371 25211729
info@ecobaseini.com

Par uzņēmumu

swSIA “ECO Baseini” ir viens no vadošajiem baseinu ražotājiem Baltijas tirgū, kas darbojas kopš 2004 gada. Uzņēmums ir pirmais tirgū, kas ieviesa privātu un publisku polipropilēna materiāla baseinu ražošanu un izgatavošanu. SIA “ECO Baseini” ražo polipropilēna baseinus, kas paredzēti izmantošanai gan iekštelpās, gan piemāju pagalomos, kā arī uzstāda vodošo ražotāju baseina aprīkojumu un veic pilna servisa baseina darbus.

Polipropilēna baseina priekšrocības – nav jāizgatavo dzelzbetona baseina kesons, nav jāveic apmešanas un hidroizolācijas darbi, kā arī polipropilēna baseiniem nav nepieciešama papildus siltumizolācija. Uz betona plātnes jeb pēdas tiek montēta hermētiska polipropilēna baseina čaula. Betona pēdas izbūve polipropilēna baseina čaulai notiek pēc vienkāršotas tehnoloģijas – bez veidņu izmantošanas. Baseina čaulā ir hermētiski iestrādāts viss nepieciešamais baseina apsaistes aprīkojums: baseina skimmeri, kas nodrošina baseina filtrāciju, baseina ūdens ieplūdes sprauslas, baseina hidromasāžas sprauslas, baseina ūdens iztukšošanas sistēma, baseina apgaismojums, baseina apsildes sistēma, repektīvi, viss, kas nepieciešams pilnvērtīgai un efektīvai baseina darbībai.

Polipropilēns – ekoloģiski drošs materiāls, nereaģē uz baseina ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem, kas tiek izmantoti baseina ūdens dezinficēšanai un ūdens attīrīšanai baseinos. Polipropilēna materiāla īpašības un krāsu neietekmē saules stari un augsta vai zema gaisa temperatūra. Baseinus, kas izgatavoti no polipropilēna materiāla lieliski var ekspluatēt gan telpās, gan arī brīvā dabā. Polipropilēns – moderno tehnoloģiju materiāls, no kura var izbūvēt jebkuras formas un izmēru baseinus. Salīdzinājumā ar tradicionālajiem dzelzbetona baseiniem, kas ir izklāti ar flīzēm vai Liner segumu, polipropilēna baseini ir ne tikai izturīgāki un ar daudz ilgāku kalpošanas laiku, bet arī 2 divas reizes lētāki un to kopējais būvniecības laiks – 3 reizes īsāks.

Uzzini cenu savam baseinam!

Aizpildi tāmi un mēs Tev sagatavosim un nosūtīsim piedāvājumu e-pastā!

Nesen paveiktie darbi